Sipariş ve Teslimat Şartları

Sipariş İşlemleri ve Satın Alma

 

Resmi internet sitemiz www.minusaudio.com tarafından ilân edilen e-ticaret sitelerinden yapılan satış işlemlerini kapsar ve geçerlidir.

Satın alma işlemlerinin tamamlanması için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekmektedir :

- Ödeme şekli belirlenmelidir.
- Ödeme onayınız bankanız tarafından gönderilmelidir.
- Teslimat ve fatura adresleriniz bildirilmelidir.

Siparişiniz onayladıktan sonra sipariş içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır.

Yeni siparişinizi verip, eski siparişinizin iptali için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 

Sitenizden nasıl sipariş verebilirim ?

Minusaudio.com'dan sipariş verebilmek için üst bilgide bulunan "mağazalarımız" sekmesini veya alt bilgide bulunan "online sipariş" yazısı altındaki istediğiniz e-ticaret sitesini kullanabilirsiniz. Sipariş işleminiz tarafımıza ulaştıktan sonra en fazla 2-3 iş günü içerisinde  anlaşmalı kargoya teslim edilerek size takip kodu ile birlikte e-posta gönderilir.

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım ?

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir alındı belgesi gelecektir. Siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta ile siparişinizin işleme konulduğu bilgisi size bildirilecektir.

Siparişimin kabulü ile ilgili e-posta gelmedi,nasıl bir işlem yapmalıyım ?

Siparişinizi verdiğiniz anda otomatik olarak, siparişinizin onayı ile ilgili e-posta gönderilir. Aksaklık olması halinde satın aldığınız e-ticaret sitesinin müşteri Hizmetleri'ne e-posta ile ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Yetkilisi size e-posta aracılığıyla siparişinizin kabulü ile ilgili bilgi verecektir.