Kullanım Koşulları

http://www.minusaudio.com Minus Audio web sayfası içeriğine ilişkin Telif Hakkı © MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ’ ne aittir. Aşağıda belirtilen koşullar hariç olmak üzere MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ’ in önceden yazılı izni alınmaksızın içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da saklanması kesinlikle yasaktır. Minus Audio web sayfalarını, bilgisayarınız üzerinde tarama yapmak, Minus Audio Web Sitesi' nde yer alan bilgileri kişisel kullanım amacıyla basmak, dosyaları bilgisayarınızda saklamak ve kendi belgelerinizden bu web sitesine link kurmak gibi amaçlarla kullanmanıza izin verilmektedir. Ancak Minus Audio Web Sitesi' ni ve ilişkili siteleri ziyaret eden ziyaretçilerin yükümlü oldukları yasal sınırlamalar ve kısıtlamalar da bulunmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki kuralları okumanız ve bu kurallara riayet etmeniz gerekmektedir. Web sayfalarımızda yer alan bazı belgelerin, söz konusu belgelerde bildirilen ek koşullara tâbi olabileceğini hatırlatırız.

Minus Audio Web Sitesi’ nde yer alan bilgilerin ticarî amaçlar dışında kullanılması yasak olmamakla beraber basılan bilgilerin dağıtımı için MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ’ den yazılı izin alınması gerekmektedir. Basın bültenleri, duyurular ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı belirtildiği sürece genel iletişimde yasak değildir.

Minus Audio Web sayfaları MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio’ nun tescilli bilgilerini içermektedir. MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ bu siteyi ve burada sunulan bilgileri geliştirmek için yatırımlar yapmış, zaman ve çaba harcamıştır. Minus Audio Web Sitesi teknoloji yönünden telif hakları, ticari markalar gibi hukuken korunan bilgiler içermektedir. Bunlar metin, grafik, ses ve video dosyaları, linkler, telefona indirilebilir içerikler (zil sesi tonları, resimler) veya kaynak kodları olup ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bazı “Hizmetler ve Materyaller”i kapsamaktadır. MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ bu Hizmetler ve Materyaller üzerindeki tüm hakları elinde tutmaktadır. Bu web sitesinde yer alan mevcut mallar ve bilgiler MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ’ nin menkul kıymetleri ile ilişkili bir teklif veya bu menkul kıymetlerin satın alınması ile ilgili bir talep oluşturmamaktadır. Her ne kadar bu ve ilişkili sitelerden Hizmetler ve Materyaller ücretsiz indirilebilse de MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, tüm metin ve grafiklerde ticari haklarını ve telif haklarını saklı tutar. Minus Audio, MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ'  nin tescilli markasıdır. Sitede aynı zamanda başka firmaların tescilli markalarına ilişkin bilgiler ve ürünler yer alabilir. Bu durumda işbu markaların, ürünlerin sitede yayınlanmış olması kullanıcıya işbu sayılanlara ilişkin hiçbir hukuki hak ve talep sağlamaz.

MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ tarafından bu sitenin mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni herhangi bir garanti verilmemektedir. Bu meyanda:

 1. Hizmetler ve Materyaller sadece MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio müşterilerinin kullanımı içindir ve sadece onlar için sunulmuştur. İşbu Hizmetlere ve Materyallere ilişkin herhangi bir lisans yahut mülkiyet hakkı taahhüt edilmemekte ve verilmemektedir.

 2. MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio hiçbir şekilde bu sunucuda veya başka bir sunucuda depolanan Hizmetlerin ve Materyallerin ve diğer kalemlerin doğruluğunu, eksiksiz olduğunu veya güvenilirliğini garanti etmemektedir. Dolayısıyla MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ tarafından yazılı olarak onaylanıp bildirilmediği sürece bu sitede sunulan Hizmetlere ve Materyallere güvenmeyiniz.

 

 3. Hizmetler ve Materyallerden, satın alma, satma, ticari mal olarak kullanma veya herhangi bir menkul kıymet işleminde kullanılmak üzere faydalanılmamalıdır veya bu amaçlarla hareket edilmemelidir. Burada sağlanan bilgilerin, T.C Kanunları da dâhil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, farklı ülkelerin yasa koyucu kurumlarının şartlarını sağlayamayabileceği unutulmamalıdır. Burada sağlanan Hizmetlere ve Materyallere dayanarak herhangi bir yatırım ve sair işlem yapılmamalıdır.

 4. Hizmetler ve materyaller, MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio tarafından olduğu gibi sunulmaktadır ve MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio site içeriğindeki bu Hizmet ve Materyallerde yer alan ve açık yahut zımnen ifade edilen veya ima edilen tüm garanti koşullarından âri olduğu gibi, herhangi bir hizmetin veya materyalin ticari elverişliliği ve uygunluğu garantisi de dahil olmak üzere hiçbir garanti vermemektedir.

 5. MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio internet amacı ile vermiş olduğu bu hizmeti dilediği vakit sona erdirebilir, erişimi sonlandırabilir. Minus Audio Web Sitesinde verilen hizmetlerden hiçbiri için kullanıcıya işbu hizmetin kesintisiz verileceği garantisi verilmemektedir.

 6. Minus Audio Web Sitesi kullanıcılarına erişim kolaylığı sağlamak amacıyla MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio kendisi gibi yüksek standartlara ve gizlilik politikalarına sahip sitelere link vermeye çalışmakta ancak hiçbir şekilde bu linklerin güvenilirliğine ilişkin garanti vermemektedir. Söz konusu sitelere girildiğinde bu sitelere ait kuralların incelenmesi önemle tavsiye edilmektedir. MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio söz konusu sitelere girilmesi nedeni ile meydana gelen zararlara ve söz konusu site içeriklerine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio’ nun kullanıcının her nasıl oluşmuş olursa olsun ve her türlü yükümlülükden bağımsız olarak, kâr, gelir, kayıplarından, müşteri kaybından ve sair zarar çeşitlerinden kaynaklanan zarar ve ziyanları ile ilgili sorumluluğu, ya da diğer özel, doğrudan, dolaylı, arızi, cezai ya da sonuçsal yükümlülükleri, bu zarar ve ziyan olasılıklarından haberdar olsa dahi, yasalarla öngörülen sınırları aşamaz. MİNUS AUDİO TEKNOLOJİLERİ ARGE VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ ve Minus Audio, kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez ve bu içerikten dolayı sorumlu tutulamaz.